+905354625326
info@icimesinditemizlik.com

Kocaeli, İzmit, Gölcük, Yahya Kaptan ve Körfez Apartman Merdiven Temizliği Ekiplerimiz Göreve Başla

En Uygun En Kaliteli Temizlik

Kocaeli, İzmit, Gölcük, Yahya Kaptan ve Körfez Apartman Merdiven Temizliği Ekiplerimiz Göreve Başla

Kocaeli, İzmit, Gölcük, Yahya Kaptan ve Körfez bölgesin de hizmet veren temizlik şirketimi arıyorsunuz doğru adrestesiniz. 

esenyurt temizlik

Kocaeli Apartman Merdiven Temziliği

Kocaeli, İzmit, Gölcük, Yahya Kaptan ve Körfez Apartman Merdiven Temizliği Temizlik Şirketleri

 Kocaeli, İzmit, Körfez, Yahya Kaptan ve Gebze Temizlik Şirketleri içerisin de İlk 10 En İyi Temizlik Şirketi arasında girmeyi başaran temizlik sektörün de faaliyet gösteren şirketimiz. Evlere, İş Yerlerine, Ofislere, kafelere, Otellere v.b. temizlik, yerinde halı ve koltuk yıkama, Bina ve sitelere apartman ve merdiven temizliği hizmeti vermekle beraber. Rezidans, Plaza ve İş yerlerine genel temizlik, ofis temizliği, dış cephe giydirme ve cam temizliği hizmeti de sunmaktayız.  Esenyurt,  Esenyurt bölgelerinde temizlik şirketi arayan müşterilerimiz ilk 10 firma arasın da en uygun temizlik ücretleri ile bizi bulacaktır. Ev temizliği, Daire temizliği, Gündelikçi bayan hizmeti, İnşaat ve Tadilat sonu temizliği, Sel baskını ve Su taşkını temizliği, Temizlikçi personel hizmetleri gibi birçok temizlik işinde yanınızdayız.  Esenyurt Temizlik Şirketleri ve dışındaki diğer bölgelerimiz den Temizlik ücreti ve kampanyalarımız hakkında fiyat ve bilgi almak için Tıklayınız ..

Kocaeli, İzmit, Körfez, Yahya Kaptan ve Gebze Temizlik  Şirketleri Bölge Ekiplerimiz

Kocaeli, İzmit, Körfez, Yahya Kaptan ve Gebze semtlerinde Ofis, Daire, Cam ve ortak alan temizlik işleriniz için profesyonel eğitimli

sertifikalı temizlikçi kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Gündelikçi bayan veya temizlikçi bayan yada

iş yerinize çay ve ikram personeli veya temizlikçi mi arıyorsunuz doğru adres İçime Sindi

Temizlik Şirketi  Esenyurt ın tüm semtlerine her türlü temizlik hizmetini sunmak tan onur

duyar. (bkz. genel temizlik)

Sunduğumuz Hizmetlerden Bazıları

Apartman ve Merdiven Temizliği

Kocaeli, İzmit, Körfez, Yahya Kaptan ve Gebze Temizlik Şirketleri bölgelerin de apartman merdiven temizliği içerisin de tek mobil Apartman merdiven temizliği sunan şirketiz. Apartman merdiven temizliklerinizi mobil temizlik aracımızla yaptığımız gibi. İsterseniz temizlik elemanı temini de yaparız tamamen sizim seçiminize bağlı temizlik hizmeti sunmaktayız. Kocaeli, İzmit, Körfez, Yahya Kaptan ve Gebze temizlik şirketleri arasın da arama yaptığınız da ilk karşınıza çıkacak olan temizlik şirketimiz her türlü bina temizliğiniz de yanınızda. Apartman yöneticilerine , merdiven temizliği, su deposu temizliği ve hijyeni, çatı katı depo temizliği ve bahçe bakım peyzaj hizmeti de sunmaktayız.

Koltuk Yıkama

Kocaeli, İzmit, Körfez, Yahya Kaptan ve Gebze Temizlik Şirketleri bölgelerin dekoltuk yıkama hizmeti çağırın ayağınıza gelsin . Her türlü Ev, büro, İş yeri koltuklarınızı sanayi tipi makinalarımızla yerin de temizleyip kurutalım. Her biri işin de deneyimli temizlik elemanlarımızla tüm koltuklarınızı ilk gün ki gibi pırıl pırıl yapalım. İstenildiği taktir de buharla temizlik yaparak hijyen ve pis koku giderme çalışması da yapılır koltuk yıkama ücretleri için bilgi alınız

Halı Yıkama

Kocaeli, İzmit, Körfez, Yahya Kaptan ve Gebze temizlik şirketleri halı yıkama. Ev, İş Yeri, Ofis halılarınız yerinde veya temizlik fabrikamızda itina ile temizlenir. Halılarınızdaki inatçı kahve lekeleri nasıl mı çıkacak , yemek atıkları ve hatta halı içine yerleşen mikroorganizmalar (mayk ve mikroplar) yok olacak mı temizlik şirketimiz hepsini sağlığa uygun temizlik maddeleri ile yok edecek. Sizlere sağlıklı huzurlu temiz yaşama alanları sağlayacaktır.

Cam Temizliği

Kocaeli, İzmit, Körfez, Yahya Kaptan ve Gebze Temizlik Şirketleri bölgelerin de Bina rezidans ve Business, İş merkezleri, AVM ler, Daireler ve evleriniz de iç ce dış camlarınız temizlenir. Her birin de konusun da deneyimli ve sertifikalı cam temizlik personelimiz hizmetiniz de. İş güvenliği verilmiş mesleki sertifikalı cam temizlik kadrolarımızla. İç camlarınız dış camlarınız temizlenir. Dış platformlarda yetişile bilen kısımları yer seviyesin den, daha yüksek kısımları sepetli vinçlerimizle temizliyoruz. Vinçlerimizin yetişmediği yerler de ise üstten sallanma (dağcı metodu) ile ulaşılamayan en yüksek camlarınızı bile temizleyip binanıza tertemiz bir çehre kazandırıyoruz

Temizlik Destek Hizmetleri

Kocaeli, İzmit, Körfez, Yahya Kaptan ve Gebze Temizlik Şirketleri bölgelerin de alanın da sadece temizlik hizmeti değil işyerlerine temizlik ve hizmet personeli desteği de sunuyoruz. İş yeri ve ofislerinize temizlik personeli, çay ve sunum elemanı, resepsiyon danışma ve bahçe bakım elemanı destek hizmetleri de sunmak tayız. İstenildiği taktir de evlere ve ofislere gündelikçi bayan yönlendirmesi de yaparak müşterilerimize temizliğin her alanın da çözüm olanakları sunmaktayız.

baca kurum temizliği

Kocaeli, İzmit, Körfez, Yahya Kaptan ve GebzeTemizlik Bölgemizde Verilen Hizmetlerden Bazıları

Kocaeli, İzmit, Körfez, Yahya Kaptan ve Gebzeve semtlerinde Ofis, Daire, Cam ve ortak alan temizlik işleriniz için profesyonel eğitimli sertifikalı temizlikçi kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Gündelikçi bayan veya temizlikçi bayan yada iş yerinize çay ve ikram personeli veya temizlikçi mi arıyorsunuz doğru adres İçime Sindi Temizlik Şirketi  Esenyurt un tüm semtlerine her türlü temizlik hizmetini sunmak tan onur duyar. (bkz. genel temizlik)

Temizlik firmaları ve şirketleri

İş Yeri ve Ofis Temizliği

Şirket ve ofislere genel temizlik, cam temizliği ve dış cephe temizliği, yağlı baca temizliği, baca kurumu temizliği hizmetleriyle beraber, Apartman Bina ve Sitelere merdiven temizliği gündelik çöp atma ve bahçe peyzaj temizlik hizmeti de vermekteyiz. Yetişkin işinin ehli güvenilir her biri kendi konusunda sertifikalı iş güvenliği eğitimi almış temizlik kadromuz ile  Esenyurt ün her semtin de hizmetinizdeyiz.

apartman ve merdiven temizliği

Temizlik makineleri ve ekipmanlar da seçim

Temizlik Marinalarımız; kuru, ıslak ve buharlı olmak üzere 3 guruba ayrılmakla beraber, ev ve sanayi tipi olarak da 2 tip de sınıflandırılır. Temizlik Firması olarak temizlik aracımızı temizlenecek ürün ve yere göre seçer uygulamayı bu yönde yaparız.

Gündelikçi bayan temizlikçi ücret ve hizmetleri

Ev Daire Villa Temizliği ve Gündelikçi Bayan

Kocaeli, İzmit, Körfez, Yahya Kaptan ve Gebze v.b Ev, Daire ve Villa temizliği hizmeti sunduğumuz Temizlik bölgelerinden bazılarıdır. Şirketler ve evlere Temizlikçi ve gündelikçi bayan hizmeti sunuyor ve ayrıca isteğiniz doğrultusunda profesyonel kadromuzla temizlik hizmeti de vermekteyiz. Cam temizlik hizmeti İnşaat sonu temizlik gibi diğer hizmetlerimiz için tıklayınız genel temizlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 1 =