+905354625326
info@icimesinditemizlik.com

Haşere Kemirgen İlaçlama

En Uygun En Kaliteli Temizlik

HAŞERE VE KEMİRGEN İLAÇLAMA HİZMETLERİ

Haşere ve Kemirgen İlaçlama Aparman ve Sitelere vermiş olduğumuz Apartman merdiven temizliği hizmeti yanın da istenildiği taktir de böcek, haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlama hizmeti de verilir. Binalar da ve işletmeler de hamam böceği, pire, örümcek ve kemirgenler için ilaçlı mücadele hizmeti de sunulur. Temiz ve yaşanalı bilir alanlar için İçime Sindi Temizlik Şirketleri her zaman yanınız da. Temizlik firması olarak İş yeri temizliği, İşletme Temizliği, İmalathane temizliği, Ev temizliği, İnşaat sonu temizliği, Halı ve Koltuk yıkama, Baca kurumu ve yağlı baca temizliği gibi genel temizlik hizmetlerinin yanın da sertifikalı ilaçlama ekiplerimizle aylık ve yıllık ilaçlama işlerinizi de halletmek deyiz.

Doğaya ve çevreye duyarlı ilaçlarla Tüm kemirgen ve böcekle mücadele ilaçlama hizmetleriniz de bizi arayınız.

Böcek ilaçlama

Böcek ve Kemirgenlerle Mücadelede Jel İlaçlama 

Kokusuz Jel İlaçlama,,
İlaçlama denince yapılması gereken bir çok şey aklımıza gelir. İlaçlama yapılacak alanda gıda maddelerinin kaldırılması , evcil hayvanların çıkartılması , ilaçlama sırasında ortamın terk edilmesi ve ilaçlama sonrası temizlik yapılması gibi. Jel ilaçlama sisteminde artık evinizi, iş yerini ilaçlatırken ön hazırlığa, temizlik yapmanıza ve evinizi terk etmenize gerek kalmadı. Jel böcek ilaçlama yöntemi ile ilaçlama kokusuz ve zahmetsiz olarak çok kısa sürede yapılabiliyor. Jel ilaçlama yöntemi uygulanırken siz evinizde ve iş yerinizde günlük faaliyetlerinizi kesintisiz devam ettirebilirsiniz. Siz mutfağınızda bir şeyler atıştırırken bile ekibimiz mutfağı ilaçlaya biliyor. Üstelik kullanılan jel Bayer markasının ürünü olup etkinliği ve güvenilirliği tartışılmazdır.

Jel sisteminde;
-Herhangi bir koku, leke iz oluşmaz.
İlaçlama yapılırken kapıları pencereleri hava boşluğu gibi yerleri açmanız veya kapatmanız gerekmez.
İlaçlama yapılan yerden ayrılmanıza gerek yoktur.
İlaçlama öncesi hazırlık ve ilaçlama sonrası temizlik yapmanız gerekmez.
-Çok kısa bir sürede uygulanabilir
-Evcil hayvanlarınıza kesinlikle zarar vermez
-Etkisi uzun sürelidir. Jel bitene kadar etkinliği devam eder.
Jel uygulandıktan sonra ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve yuvasında ölür. Diğer böceklerde bu ölüden beslenecekleri için onlarda ölür ve bu reaksiyon zincirleme olarak sürekli devam eder.
-Çevre ve insan sağlığı üzerinde kesinlikle hiçbir zararlı bir etkisi yoktur. İçeriği doğada tamamen çözünebilecek materyallerden oluşturulmuştur.
hamam böceği ve pire ilaçlama
hamam böceği ilaçlama şirketleri

Alman Hamamböceği Blatella

Almam hamam böceği

0.5-1 cm boyunda, kahverenkli, en hızlı üreyen hamamböceği türüdür. Bıraktığı bir pakette (kokon) 40-48 civarında yumurta vardır. Bir dişi yılda 30.000’i bulan yavru sayısına ulaşabilir. Ömrü bir yıldır. Kuru ve sıcak yerleri sevdiği için halk arasında KALORİFER BÖCEĞİ olarak da anılırlar. Çok pistirler ve her şeyi yerler. Her pisliği, mikrobu taşır ve bulaştırırlar. Gıda, su ve sıcağa olan ihtiyaçlarından dolayı insan olan her yerde aktiflerdir. Evlerde ilk yerleşecekleri yerler mutfak ve banyolardır. Hemen hemen bütün zamanlarını yuvalarında, delik ve çatlaklarda saklanarak geçirirler. Karanlığı sevdiklerinden geceleri daha aktiftirler. Çok dayanıklıdırlar. İlaçlara karşı çok çabuk direnç geliştirirler. Marketten ufak bir poşet içinde veya bir yumurta paketinde evinize gelebilirler.

“Dizanteri, gıda zehirlenmeleri, Verem, Gastroenteritis, Antrax, Pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım, allerjik reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar.”

Kontrol Önlemleri

Bu haşerenin kontrolü zordur. Tecrübe, teknik bilgi, uygun insektisit ve periyodik uygulama gerekir. Kalıcı insektisitleri her türlü çatlak ve yarıklara, kapı pervazı, süpürgelik, dolap arkası gibi yerlere uygun dozlarda uygulamak gerekir. Gerekirse özel yemleme sistemi (TES) uygulanır.

Önerimiz

Apartman haşere anlamında temizse; sakinlerin dikkatli olması, ilk böcek geldiğinde ise o dairenin böcek yayılmadan ilaçlatılması gerekir. İhmal edilirse diğer dairelere de yayılarak rahatsızlık verir ve masraflara neden olur. Örneğin 30 daireli bir apartmanda 6-7 dairede üreme başlamışsa, bütün apartman dairelerinin komple ilaçlatılması en doğru harekettir. Bu yapılmazsa, böcekler daireler arasında dolaşır ve sorun zaman içinde kronikleşir.

Amerikan Hamam Böceği

amerikan hamam böceği

Erginleri ortalama 2-3 cm boyunda, kanatlı, kırmızımsı kahve renginde olan en büyük hamamböceği türüdür. Bütün insanların yediği ve yemediği her şeyi yerler (Kağıt dahil). İçinde 14-16 yumurta bulunan paket (kokon) yaparak her mevsim ürerler. Genelde toplu koloniler halinde yaşarlar; 15 ay kadar ömürleri vardır. Nemli, sıcak ve pis yerleri severler. Kanalizasyon, kazan dairesi, depo, bodrum, toprak altı galerileri, ambalaj içleri gibi yerleri istila ederler. Genelde endüstriyel işletmelerde çok görülürler.

“Dizanteri, Gıda zehirlenmeleri, Verem, Gastroenteritis, Antrax, Pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım, Allerjik Reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar.”

Kontrol Önlemleri

Yaşadığı ortam ve yerlerin iyi araştırılması ve profesyonel bir servis tarafından mücadele edilmesi gerekir. Kalıcı etkili insektisit kullanılır; koli ve malzemeyle de gelebilirler; dikkat etmek gerekir.

bahçe ilaçlama