+905354625326
info@icimesinditemizlik.com

Kocaeli Apartman Merdiven Temizliği

En Uygun En Kaliteli Temizlik

Kocaeli Apartman merdiven temizliği

İstanbul dan sonra şimdi de Kocaeli deyiz. Mobil temizlik araçlarımızla oluşturduğumuz hizmet ağımızla Kocaeli ve ilçelerin de Apartman merdiven temizliği hizmeti sunmaya başladık.

boş daire temizliği

Kocaeli Ev – Daire – Ofis Temizliği

Kocaeli Apartman ve Merdiven Temizliği

Kocaeli hızla büyüyen bir şehrimiz bu büyüme sonucun da Apartman merdiven temizliği hizmeti açısın dan hızlı bir ihtiyaç gelişmek de. Temizlik şirketimiz Kocaeli bölgesinde 3 bölgede oluşturduğu Temizlik ekipleri ile Tüm apartman ve Sitelere hızlı bir şekilde hizmet suna bilmektedir. Bölgelerimiz. İzmit, Gölcük ve Yahya kaptan olarak konumlanmıştır. Uygun Merdiven temizliği ücretleri ile hizmet sunmaktan gurur duyarız. Türkiyenin en büyük ve en profesyonel merdiven temizliği firması olan şirketimiz bu işin ilk öncüsüdür. Bu sebepten ötürü en uygun en kaliteli temizlik hizmetini suna bilmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Daire -Ev – Ofis ve İş Yeri Temizliği

   Ekip Temizliği

İster taşınma öncesi ister sonrası veya yeni alınmış Daire Ev Ofis veya İş yerlerinize  yönlendirdiğimiz temizlik ekiplerimizle kirden ve tozdan arındırıyoruz. Gerek inşaat sonu gerekse tadilat sonu çalışmalarınızda genel temizlik hizmeti vermekteyiz. Profesyonel camcılarımız la camlarınızı ışıl ışıl temizlerken genel temizlik elemanlarımızda yaşam ve çalışma alanlarınızı tertemiz yapıyor. Kocaeli bölgesin temizlik şirketleri içerisin de en uygun temizlik ücretleri için Temizlik şirketimizden fiyat alınız. 

Gündelikçi Bayan 

     Evinize gündelikçi arıyor ve güvenilir mi olmasını istiyorsunuz; Biz uzun zamandır çalıştığımız gündelik ücretle çalışan arkadaşları size yönlendiriyoruz. Gündelikçi temizlik sorununuza yardımcı oluyoruz. 

 

Kocaeli Merdiven Temizliği Hizmet Çeşitliliği 

Bu bölgemiz de 2 türlü hizmet sunmaktayız.

  Müşterilerimizin bulunduğu bölge ve çevre koşullarına göre iki türlü fiyatlandırma ile hizmet sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin Apartman merdiven temizliği ihtiyaçlarını kendi benimsedikleri  merdiven temizliği ücretleri ile almalarını sağlamayı amaç edinmekteyiz. Bu Temizlik hizmet türleri

1- Şirket Merkezi Ekiplerimizle  Müşterilerimize direk şirket merkezimizden 2 şer kişilik mobil temizlik ekiplerimizle sunduğumuz Temizlik hizmetidir. Bu temizlik gurubun da Apartman merdiven temizlikleri daha kapsamlı ve fiyatı üst segment de yer almaktadır.

2- Bölge Ekiplerimizle

İzmit – Gölcük ve Yahya kaptan bölgelerin de oluşturduğumuz Mobil temizlik ekiplerimizle sunduğumuz bir hizmet şeklidir. Bu temizlik gurubun da şirketimizle anlaşmalı mobil temizlik ekiplerimizi sizlere yönlendiriyoruz. Genelde ekipler 1 kişiden oluşmaktadır. Bina daire ve kat adetine göre bazen 2 kişiye de çıkabilmektedir. Bölgelerdeki Aparman ve sitelere hizmet sunan bu ekipler kendi bölgelerin de hizmet vermekle beraber genelde  1 kişiden oluştuğu için operasyon maliyetleri de düşük olacağın dan müşterilerimize daha uygun bir merdiven temizliği ücreti ile hizmet suna bilmektedirler.