+905354625326
info@icimesinditemizlik.com

Temizlik Ücretleri ve Kampanyalar

En Uygun En Kaliteli Temizlik

Temizlik Ücretleri Fiyat ve Kampanyalar 

 İstanbul Temizlik Şirketleri Fiyat ve Ücretleri konusun da araştırma yapılırken dikkate alınması gereken bazı hususları göz önün de bulundurmanızı tavsiye ederiz. Son zamanlarda temizliğini yaptıracağınız kişi veya kurum güvenilir mi. Temizlik işi bittik den sonra temizliği yapan kişi veya temizlik şirketi yaptığı işin arkasında duracak mı. Gerçek den çok uygun ücrete temizlik hizmetimi alacaksınız yoksa öyle olduğunu mu sanıyorsunuz.

 Bazı wep siteleri size 80 TL ye temizlik hizmeti mi vadediyor ve hatta 40 TL ye kadar temizlikçi ücretimi teklif ediyor ?, sizce piyasa şartlarında 200 TL den aşağı ortalama temizliğiniz için teklifler verilirken bu siteler size bu fiyatı nasıl veriyor.

   İş de asıl mesele tamamen bir aldatma dan veya aldatmaca dan ibaret. Size teklifi veren bir temizlik firması da değil teklif toplayıp komisyon alan temizlik işi ile alakası olmayan bir web sitesi. Asıl olan temizlik hizmetinize teklifi verdik den sonra, işi onlara verdiğiniz de temizliğiniz le ilgili bir şikayetiniz olduğun da bu web sitesini aradığınız da size muhataplarının kendilerinin olmadığını temizliğinize gelen kişinin muhattabınız olduğunu bu yüzden size yardımcı olamayacaklarını söyleyecektir.  Web sitesi önce 80 TL ye temizlik hizmeti diyerek müşteriyi kendine çekecek sonra siz sorduğunuzda, bizim teklifimiz  2 saatliğine veya 3 saatliğine 80 TL dir, eviniz 3+1 çıkarsa iş de asıl sürpriz o zaman çıkacaktır size yani temizlik 1 gün de bitecek bir iş ise yandınız. Sonra web sitesi sizden aldığı işi komisyon karşılığı bir üyesine verecek artık muhatabınız size gelecek sürpriz temizlikçi.

 

Sizlere tavsiyemiz kesinlikle temizlik hizmetinizi bir temizlik firmasından alınız. İhtiyaç duyduğunu her zaman karşınız da bir muhatap, temizliğinizi yapacak bir temizlikçiniz olsun.    

 

   

Ev ve Daire Temizliği

 

Temizlik ÜCret Tablosu

 
   1 + 1  =
   2 + 1  =
   3 + 1  =
   4 + 1  =
   5 + 1  =
   Villa    =
   Konak =
   Ofis    =
   Apartman =
   İş yeri = Fabrika 
   Hastane =
   Alış veriş Merkezleri =
 
Tablo kriterlerinizi belirledik den sonra müşteri talep formumuzu doldura bilirsiniz
  
bina temizlik şirketleri

Temizlik Ücretlendirme Tablosu

İnşaat Sonu veya Daire Temizliğin de Ücretlendirme

Temizlik ücret tespiti,  Temizlik yapılacak bölge ve Temizlik alanın kaplama yapısına göre farklılıklar göstermektedir. Genelde büyük oktavlı yerlerde Saha Temizlik Şeflerimizin yapacağı keşif sonucun da fiyat teklifi sunarken Daire, ev veya ofis gibi mekanlar için ise telefon da müşteri temsilcilerimiz tarafın fiyat teklifi sunulmaktadır.

Apartman Merdiven Temizliğin de ücretlendirme

Apartman merdiven ve ortak alan temizliğin de temizlik ücretleri, Binanın bulunduğu nokta, bina yönetiminin istediği temizlik aralıkları ve binanın zemin kaplaması, Aydınlatma camlarının sayısı, Kat sayısı, Daire sayısı, Kapalı otoparklar ve bahçe çevresi gibi durumların analizi ile belirlenmektedir.

Bazen apartman yönetimleri Çöp toplama hizmeti de istemektedir. Çöp toplama hizmeti 15 daireye kadar olan binalar da ortalama 4 TL iken, 15 ile 25 daire arası 3 TL, 25 daire üzerine ise daire başı 2 TL ortalama fiyatlar sunula bilmektedir.

İnşaat sonu temizliği veya Taşınma öncesi yada tadilat sonrası temizlik ücretleri ile alakalı fiyat teklifinizi isterseniz talep formumuzu doldurarak veya info@icimesinditemizlik.com mail adresimize mail atarak isteyebilirsiniz.