+905354625326
info@icimesinditemizlik.com

Hizmetlerimiz

En Uygun En Kaliteli Temizlik

TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ

OFİS  TEMİZLİĞİ

 
Ofis Temizlik Şirketleri içinde mobil bina ve merdiven temizliği aracı ile bina ortak alanına da temizlik hizmeti veren tek firmayız. Ofisinizin cam, masa, zemin, wc, mutfak ve banyolarını temizler, ankastre ve fayanslarını za yapısına uygun hijyenik anti bakteriyel temizlik maddeleri ile temizler huzurlu bir çalışma ortamı sağlarız. Çöplerinizi boşaltır halı ve koltuklarınızda yerinde yıkama hizmeti de sunarak ofis temizliği şirketleri içerisindeki farkımızı sizlere göstereceğimiz den emin olabilirsiniz. 

İNŞAAT SONU TEMİZLİĞİ

 İnşaat Sonu Temizlik profesyonellik gerektiren bir sorundur. İnşaat atıkları (plastik boya, kireç, alçı, derz dolgusu) gibi atıkların zeminlerden temizlenmesi uzmanlık ister. İçime Sindi Temizlik Firması olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Mobil Temizlik ekipleriyle İnşaat Temizliği hizmeti sunmaktayız. Özellikle İnşaat firmalarının bitirmiş oldukları yapıların hızlı bir şekil de müşterilerine teslim edilebilmesi için çözüm ortağı olarak çalıştığı Temizlik Firmamız, uzun yıllardır vermiş olduğumuz İnşaat Sonu Temizliği hizmetinin getirmiş olduğu deneyimle, İnşaat Şirketlerine en hızlı ve en uygun Temizlik ücretine bu hizmeti vermektedir. İnşaatı bitmiş yapının Cam , Parke, Lavabolar, Wc ve granit yüzlerini en uygun sağlığa zararı olmayan temizlendiği yüzeyi deforme etmeyen TSE uygunluk belgesi olan temizlik ürünleriyle temizliğini yapar hızlı bir şekil de zaman kaybetmeden müşteriye teslimini sağlarız.

TADİLAT SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ

Tadilat Sonrası veya Taşınma Öncesi Temizlik hizmetimizle yanınızdayız. Eğitimli ekip ve elemanlarımızla, tadilatı bitmiş dairenizi Zemin ve duvar temizliğinde Buharlı Temizlik makinelerimiz ve eğitimli Temizlikçi Bayanlarımızla, Cam Temizliğinizde ise sertifikalı Bay Temizlik elemanlarımız ile doğru yere doğru Temizlik ürünü ile temizleyelimMoloz ve inşaat atıklarınızın tahliyesini ve atılma işlemini bize bırakın kırdık döktük nereye atacağız diye düşünmeyin biz temizler biz atarız.

DIŞ CEPHE VE CAM TEMİZLİĞİ

 Dış Cephe ve Cam Temizliği binanızın dış görünüşü ve bakımı için önem arz etmektedir. Plaza , Residence, Bina ve Business lerde dış görünüm çok önemlidir. Firmanın ve şirketlerin imajı binanın ise kaplama ömrü açısından önem verilmesi gereken bir Temizlik gereksinimidir.Temizlik Şirketleri ve Firmaları her ne kadar bu hizmetleri sunduğunu söylese de , Sertifikalı ssk sı yapılmış iş güvenliği eğitimi verilmiş Camcıları; her yüksekliğe ulaşa bilen vinçleri sayesinde Cam Temizliği ve Dış Cephe Temizliği vere bilen ender firmalar dan biriyiz Cam ve Dış Cephe Temizliğiniz için Devamı…

TEMİZLİKÇİ BAYAN GÜNDELİKÇİ HİZMETLERİ

 İçime Sindi Temizlik Şirketi size isterseniz En uygun Temizlikçi Bayan gündelikçi fiyatları na istediğiniz sayıda eleman temini hizmeti de sağlamaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Temizlik Şirketleriİstanbul Avrupa Yakası Temizlik Şirketleri arasın da bu hizmeti sağlayan tek Temizlik Şirketi dir. İsteğiniz üzere adli sicil kaydı alınmış Temizliğin püf noktaları öğretilmiş eğitimli Gündelikçi Bayanları siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. Fiyatı isteyeceğiniz hizmet gün bazın da siz belirleyiniz. Güvene bileceğiniz evinizi veya iş yeriniz emanet edebileceğinizTemizlikçi bayan veya Gündelikçi Bayan arıyorsanız bizimle İletişime geçiniz…Temizlikçi veya Gündelikçi Bayan Ücretleri…

APARTMAN MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Apartman ve Merdiven Temizliğinde bina yöneticilerinin çözüm otağı Temizlik Firma mız, Mobil Temizlik araçları ile gerek İstanbul Anadolu Yakası Temizlik Şirketleri gerek se İstanbul Avrupa Yakası Temizlik Şirketleri Arasında Mobil Apartman Temizliği Araçları ve ekipleri ile hizmet veren tek Temizlik Şirketidir. İçime Sindi Temizlik Şirketi maliyetlerini çok fazla hizmet verdiği binaya böldüğü için daire başı 10 TL den başlayan fiyatlarla Apartman Merdiven Temizliği Hizmeti suna bilmekte dir. İstenildiği taktirde Bina Yöneticilerine Haşere ve kemirgenlerle mücadele ilaçlama hizmeti sunmakla beraber, Bahçe peyzaj, Baca kurum temizliği, Çatı arası temizliği ve Su deposu Temizliği v.b. sunan Temizlik Şirketimiz Apartman ve Merdiven Temizliği …..

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Bina, Plaza, Residence ve Evlerinizde

konusunda deneyimli sertifikalı personellerimizle Camlarınız temizlenir.
Her yüksekliğe ulaşabilen vinçlerimizle
gerektiğinde endüstriyel dağcılık yöntemleri ile iç mekan ve dış mekan camlarınız temizlenir. Bina dış mekan giydirmeleri uygun temizlik kimyasalları ve konusun da deneyimli 
iş güvenliği eğitimi almış personeller aracılığı ile Ev, Ofis ve Dairelerinize cam temizliği hizmeti en uygun Temizlik ücretleri ile yapılır. Cam Temizlik Şirketleri Dış cephe alikoband, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir. 

 

 
Ev ve Daire Temizliğinde

Temizlik Şirketleri içerisin de işine
güvenilir ilkeli ve müşteri memnuniyeti  odaklı çalışan temizlik firmamız İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında
Temizlik şirketleri fiyatları semte göre  değişirken Ev Temizlik Şirketimiz her zaman en uygun ev temizliği ücretini teklif etmektedir. Ev ve daireleriniz de ankastre,
mutfak, halı, koltuk ve zemin için
konusun da deneyimli bayan temizlikçilerimiz hizmet verirken Cam Temizliği ise bay sertifikalı personellerimiz tarafından yapılmaktadır.
Evine gündelikçi bayan temizlikçi arayan müşterilerimize oturdukları semte yakın gündelikçi bayan temini yapılıp temizlik nasıl yapılır hangi ortama hangi temizlik maddesi kullanılması uygundur gibi eğitimler verildikten sonra müşteri ile tanıştırılır ve aracılık hizmeti verilir..
Temizlik fiyatların da …….

Apartman ve Merdiven Temizliği

için kesin ve ucuz çözüm. Temizlik Şirketi miz İstanbul anadolu ve avrupa yakasında mobil araçlarımızla, binanızın merdiven ve ortak alan temizliklerini 10 TL den başlayan fiyatlarla yapar. Çatı katı, sığınak, Su depoları, çevre  temizliği ve baca temizliklerinde en uygun fiyatlara çözüm ortağınız olarak destek sağlarız. Merdiven Temizliği Arayanlar veya Apartman merdiven Temizliği fiyatları konusun da uygun Temizlik ücretine binasını veya sitesini temizletmek isteyen bina yönetimleri, eğitilmiş, ssk sı yapılmış iş güvenliği eğitimi verilmiş deneyimli temizlik personeli ile bu hizmeti sağlayan Temizlik Şirketimizi seçmektedirler.

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri

alanında da hizmet sunmakta olan 

Temizlik Şirketimiz İnşaat yapı
firmalarına sunmuş olduğu uygun 
ücret ve profosyonel temizlik ekibiyle çözüm ortağı olmaktadır.
İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik şirketleri açısından ihtiyaç duyan 
yoğun bir şehirdir. İnşaat Sonrası 
Ev ve Dairetemizliği hizmeti de sunan şirketimiz gerek daire alan müşterilerine gerek inşaatı bitip satışa sunulan dairelerde uygun Temizlik ücretleri ve geniş kadrosu ile önde gelen 10 Temizlik Şirketinden biridir. Yapımı biten inşaatların daire içleri, ortak alanlar, kapalı otoparklar, Çatı araları, Çevre, Dış cephe Giydirme ve Camlar, wc ve duşlar kireç boya alçı ve sıva gibi maddelerden temizlenir İstanbul da inşaat ve tadilat sonrası sonrası Temizlik