+905354625326
info@icimesinditemizlik.com

Kadıköy Temizlik Şirketleri

En Uygun En Kaliteli Temizlik

Kadıköy Temizlik Şirketleri

 Kadıköy Temizlik Şirketleri İlk 10 En İyi Temizlik Şirketi arasında girmeyi başaran temizlik sektörün de faaliyet gösteren şirketimiz. Evlere, İş Yerlerine, Ofislere, kafelere, Otellere v.b. temizlik, yerinde halı ve koltuk yıkama, Bina ve sitelere apartman ve merdiven temizliği hizmeti vermekle beraber. Residence, Plaza ve İş yerlerine genel temizlik, ofis temizliği, dış cephe giydirme ve cam temizliği hizmeti de sunmaktayız. Kadıköy bölgesinde temizlik şirketi arayan müşterilerimiz ilk 10 firma arasın da en uygun temizlik ücretleri ile bizi bulacaktır. Ev temizliği, Daire temizliği, Gündelikçi bayan hizmeti, İnşaat ve Tadilat sonu temizliği, Sel baskını ve Su taşkını temizliği, Temizlikçi personel hizmetleri gibi birçok temizlik işinde yanınız dayız. Kadıköy Temizlik Şirketleri dışındaki diğer bölgelerimiz den  Temizlik ücreti ve kampanyalarımız hakkında fiyat ve bilgi almak için  Tıklayınız ..

Kadıköy Temizlik Şirketleri

  Kadıköy ve semtlerinde Ofis, Daire, Cam ve ortak alan temizlik işleriniz için profosyonel eğitimli

sertifikalı temizlikçi kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Gündelikçi bayan veya temizlikçi bayan yada

iş yerinize çay ve ikram personeli veya temizlikçi mi arıyorsunuz doğru adres İçime Sindi

Temizlik Şirketi Kadıköy ün tüm semtlerine her türlü temizlik hizmetini sunmak tan onur

duyar. (bkz. genel temizlik)

 

Sunduğumuz  Hizmetlerden Bazıları

 Apartman ve Merdiven Temizliği

Kadıköy Temizlik Şirketleri apartman merdiven temizliği içerisin de tek mobil Apartman merdiven temizliği sunan şirketiz. Apartman merdiven temizliklerinizi  mobil temizlik aracımızla yaptığımız gibi. İsterseniz temizlik elemanı temini de yaparız tamamen sizim seçiminize bağlı temizlik hizmeti sunmaktayız. Kadıköy temizlik şirketleri arasın da arama yaptığınız da ilk karşınıza çıkacak olan temizlik şirketimiz her türlü bina temizliğiniz de yanınızda. Apartman yöneticilerine , merdiven temizliği, su deposu temizliği ve hijyeni, çatı katı depo temizliği ve bahçe bakım peyzaj  hizmeti de sunmaktayız.

Koltuk Yıkama

Kadıköy temizlik şirketleri koltuk yıkama hizmeti çağırın ayağınıza gelsin . Her türlü Ev, büro, İş yeri koltuklarınızı sanayi tipi makinalarımızla yerin de temizleyip kurutalım. Her biri işin de deneyimli temizlik elemanlarımızla tüm koltuklarınızı ilk gün ki gibi pırıl pırıl yapalım. İstenildi ği taktir de buharla temizlik yaparak hijyen ve pis koku giderme çalışması da yapılır koltuk yıkama ücretleri için bilgi alınız

Halı Yıkama

Kadıköy temizlik şirketleri halı yıkama. Ev, İş Yeri, Ofis halılarınız yerinde veya temizlik fabrikamızda itina ile temizlenir. Halılarınızdaki inatçı kahve lekeleri nasıl mı çıkacak , yemek atıkları ve hatta halı içine yerleşen mikroorganizmalar (mayk ve mikroplar) yok olacak mı temizlik şirketimiz hepsini sağlığa uygun temizlik maddeleri ile yok edecek. Sizlere sağlıklı huzurlu temiz yaşama alanları sağlayacaktır.

Cam Temizliği

Kadıköy temizlik şirketleri Bina residence ve Business, İş merkezleri, AVM ler, Daireler ve evleriniz de iç ce dış camlarınız temizlenir. Her birin de konusun da deneyimli ve sertifikalı cam temizlik personelimiz hizmetiniz de. İş güvenliği verilmiş mesleki sertifikalı cam temizlik kadrolarımızla. İç camlarınız dış camlarınız temizlenir. Dış platformlarda yetişile bilen kısımları yer seviyesin den, daha yüksek kısımları sepetli vinçlerimizle temizliyoruz. Vinçlerimizin yetişmediği yerler de ise üstten sallanma (dağcı metodu) ile ulaşılamayan en yüksek camlarınızı bile temizleyip binanıza tertemiz bir çehre kazandırıyoruz

Temizlik Destek Hizmetleri 

Kadıköy temizlik şirketleri alanın da sadece temizlik hizmeti değil işyerlerine temizlik ve hizmet personeli desteği de sunuyoruz. İş yeri ve ofislerinize temizlik personeli, çay ve sunum elemanı, resepsiyonist  ve bahçe bakım elemanı destek hizmetleri de sunmak tayız. İstenildiği taktir de evlere ve ofislere gündelikçi bayan yönlendirmesi de yaparak müşterilerimize temizliğin her alanın da çözüm olanakları sunmaktayız.

baca kurum temizliği

Kadıköy Temizlik Şirketleri Bölgelerimiz :

 Kadıköy ve semtlerinde Ofis, Daire, Cam ve ortak alan temizlik işleriniz için profosyonel eğitimli sertifikalı temizlikçi kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Gündelikçi bayan veya temizlikçi bayan yada iş yerinize çay ve ikram personeli veya temizlikçi mi arıyorsunuz doğru adres İçime Sindi Temizlik Şirketi Kadıköy ün tüm semtlerine her türlü temizlik hizmetini sunmak tan onur duyar. (bkz. genel temizlik)

Temizlik firmaları ve şirketleri

İş Yeri ve Ofis Temizliği

Şirket ve ofislere genel temizlik, cam temizliği ve dış cephe temizliği, yağlı baca temizliği, baca kurumu temizliği hizmetleriyle beraber, Apartman Bina ve Sitelere merdiven temizliği gündelik çöp atma ve bahçe peysaj temizlik hizmeti de vermekteyiz. Yetişkin işinin ehli güvenilir her biri kendi konusunda sertifikalı iş güvenliği eğitimi almış temizlik kadromuz ile Kadıköy ün her semtin de hizmetiniz deyiz.

apartman ve merdiven temizliği

Temizlik makineları ve ekipmanlar da seçim

Temizlik Makinelarımızkuru, ıslak ve buharlı olmak üzere 3 guruba ayrılmakla beraber, ev ve sanayi tipi olarak da 2 tip de sınıflandırılır. Temizlik Firması olarak temizlik aracımızı temizlenecek ürün ve yere göre seçer uygulamayı bu yönde yaparız.

Ev ve Daire Temizliği

Ev Daire Villa Temizliği ve Gündelikçi Bayan

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy , Beykoz , Ümraniye , Üsküdar , Çekmeköy , Taşdelen , Sancaktepe , Sultanbeyli , Kartal Pendik , Maltepe , Tuzla , Kaynarca v.b Ev, Daire ve Villa temizliği hizmeti sunduğumuz Temizlik bölgelerinden bazılarıdır.. Şirketler ve evlere Temizlikçi ve gündelikçi bayan hizmeti sunuyor ve ayrıca ayrıca isteğiniz doğrultusunda profosyonel kadromuzla temizlik hizmeti de vermekteyiz. Cam temizlik hizmeti İnşaat sonu temizlik gibi diğer hizmetlerimiz için tıkllayınız genel temizlik