+905354625326
info@icimesinditemizlik.com

Temizlik şirketleri Gurubumuz

En Uygun En Kaliteli Temizlik

 

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

    Temizlik şirketleri arasında, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası nda mobil Apartman ve Merdiven Temizliği  araçları ile , Türkiye genelinde ise çözüm ortağı Temizlik Şirketimiz.  Eğitimli personeli ile Ev Temizliği Dış Cephe ve CamTemizliğiYağlı Baca Temizliği , Yerinde Halı kilim koltuk ve yorgan yıkama, İnşaat sonu temizliği Gündelikçi bayan temini gibi birçok temizlik alanın da 7/24 hizmet veren bir şirkettir.
İstanbul Temizlik Firmaları için önemli bir metropol şehir. Nüfus yoğunluğu nedeni ile Temizlik firmaları kalitesi ve  Temizlik Ücretleri ile birlik de kaliteli hizmet eğitimli personel ilkesi ile hareket etmek zorun dadır. Kaliteli hizmet konusun da,  İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında hizmete soktuğumuz mobil temizlik araçlarımız hizmetinize girmiştir. Bu araçlar sayesin de özellikle Apartman merdiven temizliğin de bu yük bir portföy oluşturmuş bulunmaktayız. İş güvenliği eğitimi ve mesleki yeterlilik açısından temizlik eğitimleri verilmiş olan hizmet kadromuz ile İstanbulun tüm semtlerin de hızlı ve anının da Temizlik. Şirketlere ofislere residence ve Business lere temizliğin her alanın da profosyonel çözümler ürettiğimiz gibi. Cafe,  Restoran, Pastane, Lokanta, Fastfood ve Kebapçılara da yağlı baca temizliği yapıp belediyelerin istemiş olduğu belgeyi de işletme sahibine suna bilmekteyiz.
 
 İnşaat firmalarına , önemli emlak ofisi ve gayri menkul yönetimi firmalarına çözüm ortağı olarak temizlik hizmetleri sunmak tayız. İnşaatı bitmiş daire ve ofislerin inşaat sonu temizliklerini deneyimli personelimiz ile hızlı bir şekil de inşaat atıkların dan arındırır satışa hazır hale getiririz. Satış sonrası temizlik hizmetimizle daire veya gayri menkulünü teslim almış müşterilere taşınma önce si ve sonrası ince temizliklerini yaparak rahat huzurlu ve temiz yaşam alanları sağlarız.
 
    Kaliteli temizlik hizmeti,  ilkeli çalışma, dürüst fiyatlandırma ve her şey den önemlisi yapılan işin arkasın da durma düsturumuzla siz müşterilerimizin her zaman yanınızdayız. Düşük temizlik ücreti verip kalitesizi hizmet yerine , kaliteli temizlik en uygun ücret ilkesi ile müşterilerimizi aldatmadan iyi hizmet vermeye çalışan temizlik şirketimiz her zaman  yanınız da.
 

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ 

 İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında en iyi 10 temizlik firmasından biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Her bölge de oluşturduğumuz saha temizlik gurupları ile sel ve su baskının dan yağlı baca temizliğine kadar temizliğin her noktasın da varız. Doğaya ve insan sağlığına dost temizlik ürünleri geri dönüşe bilir temizlik sarf malzemeleri ile sağlığınıza en uygun temizlik ürünleri ile temizlik hizmeti vermeye önem gösteriyoruz.  İstanbulun Esenyurt, Bakırköy, Sarıyer, Bağcılar, Kadıköy, Ümraniye, Çekmeköy, Kartal bölgelerinde oluşturduğumuz mobil temizlik araçlarımızla anın da hızlı müdahale  ile farkımızı ortaya koymuş bulunmaktayız.
   Bu hizmetlerimizin yanın da şirketlere, ofislere ve iş yerlerine çaycı, temizlik personeli ve karşılama elemanı (resepsiyonist)  hizmeti de sunmaktayız. Yetiştirilmiş eğitimi verilmiş iş güvenliği eğitimine tabi tutulmuş hizmet elemanlarımızın tüm yasal ve özlük hakları temizlik şirketimi de olamak şartı ile personel hizmeti de vermek deyiz.

 Temizlik Şirketleri gurubumuz

Site ve Apartman yöneticilerine yönelik Apartman merdiven temizliği hizmet de sunmaktayız. Apartman merdiven temizliğin de mobil apartman temizliği araçlarımız. İstanbul’un tüm bölgelerin de hizmetinizde. İster apartmanınızı biz temizleyelim isterseniz size bir temizlik elemanı yönlendirelim.

Diğer Ek Hizmetlerimiz :

Tüm bina temizliği, bahçe bakım peyzajla birlik de  ilaçlama ve kemirgenle mücadele hizmetlerinizi biz verelim. Binalarınızı pırıl pırıl yapalım . Ayrıca Otel, Sıpa, Askeri kurumlar ve Hastaneler temizlik malzemesi de imal etmekteyiz. Bu malzemeler içerisinde banyo lifi detay için tıklayın … 

 
 

 

Dış cephe ina ve Cam temizliği

dış cephe cam temizliği şirketleri

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Bina, Plaza, Residence ve Evlerinizde

konusunda deneyimli sertifikalı personellerimizle Camlarınız temizlenir.
Her yüksekliğe ulaşabilen vinçlerimizle
gerektiğinde endüstriyel dağcılık yöntemleri ile iç mekan ve dış mekan camlarınız temizlenir. Bina dış mekan giydirmeleri uygun temizlik kimyasalları ve konusun da deneyimli
iş güvenliği eğitimi almış personeller aracılığı ile Ev, Ofis ve Dairelerinize cam temizliği hizmeti en uygun Temizlik ücretleri ile yapılır. Cam  Temizlik Şirketleri Dış cephe alikoband, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir
 
 
temizlik şirketleri

temizlik şirketleri

Ev ve Daire Temizliğinde

Temizlik Şirketleri içerisin de işine güvenilir ilkeli ve müşteri memnuniyeti  odaklı çalışan temizlik firmamız İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında
Temizlik şirketleri fiyatları semte göre  değişirken Ev Temizlik Şirketimiz her zaman en uygun ev temizliği ücretini teklif etmektedir. Ev ve daireleriniz de ankastre,
mutfak, halı, koltuk ve zemin için
konusun da deneyimli bayan temizlikçilerimiz hizmet verirken Cam Temizliği ise bay sertifikalı personellerimiz tarafından yapılmaktadır.
Evine gündelikçi bayan temizlikçi arayan müşterilerimize oturdukları semte yakın gündelikçi bayan temini yapılıp temizlik nasıl yapılır hangi ortama hangi temizlik maddesi kullanılması uygundur gibi eğitimler verildikten sonra müşteri ile tanıştırılır ve aracılık hizmeti verilir..
Temizlik fiyatların da …….

v ve Daire Temizliği

Apartman Merdiven Temizliği

Apartman ve Merdiven Temizliği

için kesin ve ucuz çözüm. Temizlik Şirketi miz İstanbul anadolu ve avrupa yakasında mobil araçlarımızla, binanızın merdiven ve ortak alan temizliklerini 10 TL den başlayan fiyatlarla yapar. Çatı katı, sığınak, Su depoları, çevre  temizliği ve baca temizliklerinde en uygun fiyatlara çözüm ortağınız olarak destek sağlarız. Merdiven Temizliği Arayanlar veya Apartman merdiven Temizliği fiyatları konusun da uygun Temizlik ücretine binasını veya sitesini temizletmek isteyen bina yönetimleri, eğitilmiş, ssk sı yapılmış iş güvenliği eğitimi verilmiş deneyimli temizlik personeli ile bu hizmeti sağlayan Temizlik Şirketimizi seçmektedirler.

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri

alanında da hizmet sunmakta olan Temizlik Şirketimiz İnşaat yapı firmalarına sunmuş olduğu uygun ücret ve profosyonel temizlik ekibiyle çözüm ortağı olmaktadır.
İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik şirketleri açısından ihtiyaç duyan
yoğun bir şehirdir. İnşaat Sonrası 
Ev ve Dairetemizliği hizmeti de sunan şirketimiz gerek daire alan müşterilerine gerek inşaatı bitip satışa sunulan dairelerde uygun Temizlik ücretleri ve geniş kadrosu ile önde gelen 10 Temizlik Şirketinden biridir. Yapımı biten inşaatların daire içleri, ortak alanlar, kapalı otoparklar, Çatı araları, Çevre, Dış cephe Giydirme ve Camlar, wc ve duşlar kireç boya alçı ve sıva gibi maddelerden temizlenir İstanbul da inşaat ve tadilat sonrası sonrası Temizlik