+905354625326
info@icimesinditemizlik.com

Temizlik Şirketi İstanbul Anadolu Yakası

En Uygun En Kaliteli Temizlik

İstanbul Anadolu Yakası Temizlik

    İstanbul Anadolu Yakası Temizlik Şirketleri  arasında ilk 10 şirket arasına girmeyi başarmanın gururu içerisindeyiz. Temizlik sektörün de faaliyet gösteren şirketimiz, Evlere, İş Yerlerine, Ofislere, Kafelere, Otellere v.b. temizlik, yerinde halı ve koltuk yıkama, Bina ve sitelere apartman ve merdiven temizliği hizmeti vermekle beraber; Residence, Plaza ve İş yerlerine genel temizlik, ofis temizliği, dış cephe giydirme ve cam temizliği hizmeti de sunmaktayız.

    İstanbul Anadolu Yakası Temizlik bölgesinde temizlik şirketi arayan müşterilerimiz ilk 10 firma arasın da en uygun temizlik ücretleri ile bizi bulacaktır. Ev temizliği, Daire temizliği, Gündelikçi bayan hizmeti, İnşaat ve Tadilat sonu temizliği, Sel baskını ve Su taşkını temizliği, Temizlikçi personel hizmetleri gibi birçok temizlik işinde yanınızdayız. 

İstanbul Anadolu Yakası Temizlik

İstanbul Anadolu Yakası Temizlik Şirketleri dışındaki diğer bölgelerimizden Temizlik ücreti ve kampanyalarımız hakkında fiyat ve bilgi almak için Temizlik şirketimiz le temasa geçiniz. İstanbul Anadolu yakası temizlik şirketleri açısın dan çok yoğun bir bölgedir.

Temizlik Bölgelerimiz ve Mobil Ekiplerimiz :

Anadolu yakasın da oluşturduğumuz temizlik guruplarımızla bölgeler ayırmış ve bölgelerdeki mobil temizlik araçlarımızla hızlı bir hareket kabileye ti kazanmış bulunmaktayız. Gerek İnşaat sonu temizliği gerek ev ve işyeri temizliğin de gerekse Apartman merdiven temizliği hizmetlerin de kalitemizle yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak tayız. 

İstanbul Anadolu Temizlik Yakası Temizlik ücretleri

İstanbul  ve semtlerinde Ofis, Daire, Cam ve ortak alan temizlik işleriniz için profosyonel eğitimli sertifikalı temizlikçi kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Gündelikçi bayan veya temizlikçi bayan yada iş yerinize çay ve ikram personeli veya temizlikçi mi arıyorsunuz doğru adres İçime Sindi Temizlik  Şirketi Anadolu yakasının  tüm semtlerine her türlü temizlik hizmetini en uygun temizlik ücretleri ile sunmaktadır. (bkz. temizlik ücretleri)

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy , Beykoz , Ümraniye , Üsküdar , Çekmeköy , Taşdelen , Sancaktepe , Sultanbeyli , Kartal Pendik , Maltepe , Tuzla , Kaynarca v.b Ev, Daire ve Villa temizliği hizmeti sunduğumuz Temizlik bölgelerinden bazılarıdır.. Şirketler ve evlere Temizlikçi ve gündelikçi bayan hizmeti sunuyor ve ayrıca ayrıca isteğiniz doğrultusunda profosyonel kadromuzla temizlik hizmeti de vermekteyiz. Cam temizlik hizmeti İnşaat sonu temizlik gibi diğer hizmetlerimiz için tıkllayınız genel temizlik