+905354625326
info@icimesinditemizlik.com

İnşaat Sonu Temizliği

En Uygun En Kaliteli Temizlik

İNŞAAT ve TADİLAT SONU TEMİZLİĞİ

İnşaat sonu temizliği gündelikçi veya yevmiyecilerle yapılabilecek bir temizlik değildir. İnşaat sonun da yapılacak temizliklerde alçı, boya, sıva gibi inşaat aşamasın da oluşan pislik ve kalıntıların temizlenmesi uzmanlık ister. Bilinçsiz yapılan temizlikler de kaplanmış zemin , metal paslanma yüzeyler ve özelikle cam kısımlar da telafisi zor ve maliyetli hasarlar meydana gelebilir. Ağzı bozuk cam jileti ile cam temizliği yapıldığın da camlarınız çizik içerisin de olacak tır. Aynı jiletle asansörler içerisin de paslanmaz yüzeyleri  üzerin deki boya veya sıva yokunu kazımaya kalkarsanız tüm paslanmaz yüzey çizikler içerisin de kalacaktır. Kalebodur, Granit mermer veya fayans yüzeylere kullanmanız gereken temizlik maddesini parke zemine uygular iseniz parkeleriniz mahvolacaktır. Çoğu inşaat firması maalesef bu tür sıkıntılarla baş başa kalmıştır. Temizlik ücreti bir maliyettir ama acemi ellere teslim edilmemeli. Temizlik şirketimiz bir çok inşaat firmasına inşaat ve tadilat sonu temizliği hizmeti vermektedir.

İnşaat Sonu Temizliği :

İnşaat firmalarına ve müteahhitlere  yapı imalat aşaması bittik den sonra tüm kaba pisliklerin alınıp ince temizlik hizmetleri verilir. İstanbul’un tüm bölgelerin de geniş personel kadromuz ile istenilen adet te temizlik görevlisi sağlanır ve en kısa zaman da satışa hazır hale getirilir. Gerek İnşaat içi gerek se cam cephelerde vinç ve dağcı cam temizleme kadrolarımızla tüm inşaat alanı temizlenir. İş güvenliği eğitimi ve temizliği eğitimi verilmiş personellerimiz inşaat alanına hasar ve ziyan verme den son derece bilinçli bir şekil de temizliğinizi yapacaktır.

Satış Sonrası Temizliği :

Satışı yapılmış dairelerin müşteriye teslimin den önce dairenin tekrar bir  temizliğinin yapılması aşamasıdır. İnşaat sonrasın da satışı yapılan gayrimenkulün boş kaldığı sürede içerisin de ve cam cephelerin de oluşan tozlanmanın temizliği yapılır müşterilerin temiz ve görsel açı dan hoş bir ortamla karşılanması sağlanır. Alan temizliği yapılır ortam kir ve kötü kokulardan giderilir (Boya kokusu , Küf kokusu v.b.) ve müşteriye hazır hale getirilir.

 

İnşaat sonu temizlik

İnşaat Sonu Temizlik

İnşaat sonu temizliğin de birçok yapı firmasına temizlik desteği veren temizlik firmamız profesyonel temizlik ekipleri ile hizmetiniz de. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakaların da Yapı firmalarına çok geniş kadrolarla temizlik desteği veren şirketimiz her an istenilen yerde istenilen adette temizlik kadrosu ile hizmetiniz de.

inşaat sonu temizliği

Tadilat Temizliği

Temizlik Firmamız Ev, İş yeri, Ofis ve Daireleriniz de tadilat veya taşınma sonrası temizliklerin de en uygun temizlik ücretleri ile hizmetiniz de. Tadilatı veya dekorasyonu bitmiş alanlarınızın temizliği yapılır her türlü inşaat atığı ve molozun, moloz döküm sahasına nakliyesi sağlanır …