+905354625326
info@icimesinditemizlik.com

Ofis Temizliği

En Uygun En Kaliteli Temizlik

OFİS TEMZİLİĞİ

Ofis Temizliği şirketlerin gereksinim duyduğu ve destek talebinin yoğun olduğu bir temizlik koludur. İçime Sindi Temizlik olarak Ofis ve Şirketlere sunmuş olduğumuz çeşitli alternatif temizlik seçenekleri ile şirketin hem ihtiyacına uygun hem de en uygun temizlik ücretleri ile Ofis Temizliği hizmetini almasını sağlıyoruz. Ofis temizliği nde firma ve şirketleri vermiş olduğumuz temizlik ve hijyen çalışmaları sayesin de, hem huzurlu ve güvenli bir çalışma alanı sağlamış hem de şirket çalışanlarının temizlik için ayıracakları zaman dan tasarruf sağlanarak iş yerlerine de önemli bir katkı da bulunulmuştur.

Ofis Temizliği Şirketleri içerisin de farklı çözüm ve profesyonel yaklaşımlarımızla şirketlerin en önemli çözüm ortakları yolun da güvenle ilerlemekteyiz.

Ofis Temizliğin de Biz

Bazı firmalar kendileri dışardan eleman temini yöntemiyle her ne kadar da olsa temizlik problemlerini halletme yolun da gitse bunların Ofis Şirket ve Firmalara ağır sıkıntıları olabilmek dedir. Dışardan temin edilen elemanın mesleki bilgisi, güvenilirliği ve sosyal hakları sorgulanmalıdır. Gerek iş hukuku gerek se İş güvenliği yasaların da yapılan bazı bağlayıcı değişiklikler ofis ve şirketlerin başını ağır sıkıntılara sokmakla beraber. Yasalarla da ilgili şirketleri zora soka bilmektedir. Temizlik Şirketimiz. Yılları vermiş olduğu deneyim ve öz güvenle Ofis ve Büro temizliğiniz de sizlere en makul temizlik seçimlerini sunmaktadır.

Ofisinizin çalışma planına göre ister günün belirli bir saatin de, ister akşam mesai bittik den sonra isterseniz ayın belirli günlerinde yarı zamanlı veya tam zamanlı temizlik seçeneklerimizle tüm ofis , büro, işyeri, imalathanelerinizi temizliyoruz.

 

Ofis Temizliği ni Nasıl Yapıyoruz ?

Önce zemin kısımlar ( halıfleks, ve kaygan zemin temizliği gerçekleştirilir “ fayans, kale bodur, Granit, Mermer ve epoxi zemin g.b.” ). Vakumlu makinalarla temizlenmesi gereken halı ve koltuklar çekilir tozdan arındırılır. Sonrasın da ıslak ve nemli uygu lamaya geçilir. Temizlik suyuna anti bakteriyel temizlik ürünleri ilave edilerek Islak paspas ve kuru mob temizliği yapılır. Yer temizliğini öne almamızın sebebi  ofis temizliğini yaptığımız bölge de yerden kalkan tozların diğer ofis eşyalarının üzerine konacağı için, temizliği yapılan masa dolap gibi eşyaların üzerlerin de tozlanma olacağıdır. Zemin temizliğin den sonra havalandırılması yapılan alanın eşya ,wc ve cam temizliklerine geçilir. Cam temizliği Cam temizliği sertifikası ve eğitimi almış iş güvenliği eğitimleri verilmiş uzman camcılarımız tarafın dan yerine getirilir.

Çöple alınır masa, dolap ve eşyaların dozu alınır ve silinir. Çalışma alanı yârine hazır hale getirilir. Ofis temizliği şirketleri içerisin de kalitesi ve güveni ile öne çıkan temizlik şirketimiz mobil temizlik hizmetleri ile 7/24 yanınızda.

Ek Temizlik Hizmetleri :

Sadece ofis temizliği değil firma temizliğiniz de diğer temizli çözümlerin de de yanınızdayız. Servis elemanı , Resepsiyonist veya temizlik elamanı bodrolama hizmeti de sunmak tayız. Bırakın iş yeri temizlik hizmetlerinizi biz verelim. Siz işinize konsantre olun. Merdiven temizliğiniz de , su baskını temizliğiniz de taşınma temizliğiniz de ve hatta ev temizliğiniz de yanınız dayız.  

İçime Sindi Temizlik Gurubu olarak İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakası temizlik şirketleri içerisin de oluşturduğumuz bölge mobil temizlik filomuzla hızlı müdahale ve hızlı çözüm ilkesi ile her daim hizmet vermek ten mutluluk duyarız.

Ofis iş yeri temizleme şirketi ile siz kullanıcılarımızı bir araya getiriyor, inşaat sonrası temizlik, kurumsal temizlik bunun gibi ihtiyacınız olan hizmeti online satın almanızı sağlıyoruz. iş yeri temizlik firmaları ve kurumsal temizlik şirketleri arasından ofisinizin olduğu ilçede hizmet sağlayan, beklentinize müsait kapsamlı temizlik programlarından yararlanabilir, bütçeniz ile uyumlu ekonomik ücret politikasına sahip kuruluş yahut temizlik personeli için arzuladığınız gün ve saate online sipariş oluşturabilir, temizlik hizmeti satın alabilirsiniz. 

diğer hizmetlerimiz.

Temizlik firmaları ve şirketleri

Ofis, Büro ve İş yerleriniz deneyimli ellere teslim ediniz. unutmayınız ki sağlık şakaya gelmez . Mutlu Temiz ve Huzurlu çalışma ortamları için bizi arayınız. En uygun ofis temizlik ücretleri ve kaliteli temizlik hizmeti için  bizi arayınız.

Müşteri anketleri

Hizmet Talebi veya Bilgi Edinmek için MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZLE iletişime geçiniz.