+905354625326
info@icimesinditemizlik.com

Dış Cephe Cam Temizliği

En Uygun En Kaliteli Temizlik

Dış Cephe ve  Cam Temizliği

Cam cephe ce dış giydirme temizliğin de şirketimiz profesyonel sertifikalı temizlik kadrosu ile hizmetiniz de.  Bina dış cephesinde vinç yardımı ile ulaşılamayan yerler de ise dağcı uygulamalarımızla binalarınızın dış cepheleri temizlenir. Zamanın ve dış çevre koşullarının getirmiş olduğu yıpranma ve kirlilik den arındırılıp koruma ve parlatma çalışmaları yapılarak dış cepheleriniz koruma altına alınır.

 

Büro, işyeri, daire ve imalathaneleriniz de iç camlar temizlenir parlak ve ışıldayan bir görüntü edilmesi sağlanır. İstanbul’un  Anadolu ve Avrupa yakasın da ki saha ekiplerimizle geniş ve büyük projelere istenilen sayıda temizlik kadrosu ile hizmet vermek den gurur duyarız.

cam ve dış cephe temizliği
Dış Cephe ve Cam Temizliği

camların temizlik ,bakım ve onarımında kullanılmak üzere binanin demirbaşinda bulunması gereken asansör kullanılarak bu çok katlı camları , firmamizin deneyimli ekipleri tarafından rahatlıkla silinebilmektedir. Dış cephe asansörü bulunmayan binalarda 25 – 30 metreye kadar ulaşabilen yüksek çalışma plafromları camlar silinebilmektedir.

Her çeşit cam temizliği tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği bölme camların temizliği cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği. Bütün yukarıdaki adı geçen cam temizleme deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir, camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz.
dış cephe temizliği
İç cephe cam temizlik
Ev ve İş yerlerinde bulunan camlarınızı bize bırakın, İstanbul gibi büyük bir metropelde iş hayatının koşuşturmacası içinde yorulan müşterilerimize, cam temizliği mobil ekibimizle cam temizliğinde destek vererek, yaşam alanlarında dışa açılan pencerelerinin tertemiz olmasını sağlarız. Bu sayade bu alanlarda çalışan veya yaşayan müşterilerimizin etrafı taha parlak ve net görmesini sağlayarak piskolojilerine olumlu etkilerde bulunuruz. Bizim işimiz sadece temizlik değil rahat ve huzurlu bir ortam sağlamaktır.

Cam Temizlik Şirketleri Alanında profosyonel kadromuz ve uygun fiat seçenekleri ile cam temizlemede deneyim sahibi olan şirketimiz, Cam temzilik firmaları arasında ön sıralarda yer almaktadır. İstanbulun çeşitli ilçelerinde

ve birçok lokasyonlarda sizlere suna bileceğimiz refaranslamızla temizlik şirketleri arasında İstanbulun ilk on temizlik şirketinden biri olduğumuzu göreceksiniz.
dış cephe temizliği

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam AB hendrerit nunc. Proin tempus pulvinar augue, quis ultrices urna consectetur sigara.

istanbul temizlik şirketleri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam AB hendrerit nunc. Proin tempus pulvinar augue, quis ultrices urna consectetur sigara.